O Firmie

about_us

Globe IT to profesjonalny dostawca rozwiązań software i hardware. Zespół tworzą zdolni specjaliści mający osiągnięcia w różnych dziedzinach związanych z wytwarzaniem aplikacji oraz systemów informatycznych, co pozwala tworzyć interdyscyplinarne zespoły realizacji.

Tworzymy dedkowane rozwiązania it dla biznesu
Nasz zespół to +50 specjalistów it/ e-commerce
Stanowimy zgrany zespół, a nasza kreatywność nie zna granic

Działamy na rynku szeroko rozumianego IT już od ponad 18 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów dla naszych Klientów – zarówno komercyjnych, jak i instytucji publicznych. Każdy z projektów pozwalał nam rozwijać nasz potencjał i kompetencje oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Oprócz wysokiego potencjału technologicznego, wiedzy know-how i wieloletniego doświadczenia naszej firmy, niezwykle istotny jest dla nas sposób współpracy z Klientami. Nie opieramy się wyłącznie na jednej, sprawdzonej i niezmiennej strategii działania. Myślimy poza schematami, proponujemy rozwiązania i produkty, które dostosowujemy do każdego Klienta indywidualnie, na podstawie starannej analizy potrzeb. Nasi klienci to małe i średnie przedsiębiorstwa, międzynarodowe korporacje, instytucje państwowe oraz liderzy rynku krajowego.

Ponad 15 lat doświadczeni na rynku
Ponad 2500 zrealizownych projektów
Ponad 2000 zadowolonych klientów

Świat IT to dynamiczna, stale zmieniająca się rzeczywistość. Aby nadążyć za trendami rozwoju w branży, ciągle staramy się rozbudowywać posiadaną bazę naszych produktów i usług. W ramach naszej struktury organizacyjnej powstały spółki grupy kapitałowej, które zajmują się różnymi zagadnieniami z zakresu IT, E-commerce i marketingu.

about_us1
about_us2
about_us3
about_us4
about_us5
about_us6
about_us7
about_us8
about_us9
about_us10
about_us11
about_us12

Wśród naszych Partnerów znajdują się firmy z sektorów: paliwowego, finansowego, medialnego, inwestycyjnego, produkcyjnego oraz FMCG.

W realizacji projektów informatycznych łączymy doświadczenie we wdrożeniach opartych o licencjonowane technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami Open Source. Nasze projekty realizujemy z wykorzystaniem silnych stron podejść zwinnych jak i kaskadowych.

Uważamy, że kluczem do sukcesu w projektach informatycznych jest skuteczna komunikacja, dlatego staramy się rozsądnie wykorzystywać nasze dedykowane narzędzia wspierające procesy komunikacji i obiegu informacji elastycznie dostosowując je do modelu współpracy i konkretnych potrzeb przedsiębiorstw, projektów i klientów.

Napisz do nas

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz uzyskać dodatkowe informacje, wypełnij poniższy formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.
account_circle
email_circle
work
textsms
Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania przez GLOBE IT moich danych osobowych w celu prowadzenia ze mną korespondencji. Jest ona dostępna pod tym linkiem.